Babystart Niepłodność męska Produkty Babystart Niepłodność męska Niepłodność żeńska
Produkty Aktualności Zapraszamy! Kontakt
Powrót do strony głównej Aktualności Aktualności

powrót do katalogu produktów

Niepłodność męska

Testy owulacyjne i ciążowe

BoboPLAN - test owulacyjny dla kobiet

BoboPLAN - test owulacyjny dla kobiet

ZASADA DZIAŁANIA

Test owulacyjny Bobo Plan jest przeznaczony do samodzielnego wykonania w domu. Jest szybkim, prostym badaniem immunologicznym w formie testu do jakościowego wykrywania skoków hormonu LH w moczu, informującym o prawdopodobieństwie wystąpienia owulacji w ciągu najbliższych 24-36 godzin. Dokładność niemal do 100%.

KIEDY WYKONYWAĆ TEST

Nie poleca się pobierania do badania pierwszego porannego moczu, ponieważ ma on dużą gęstość i może dawać nieprawidłowy wynik pozytywny. Każda inna pora dnia jest odpowiednia. Dla uzyskania najlepszych wyników, należy starać się pobierać próbki moczu mniej więcej o tej samej porze dnia. Na około 2 godziny przed wykonaniem testu należy ograniczyć spożycie płynów.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Test owulacyjny (5 szt.), test ciążowy płytkowy (1 szt.), ulotka informacyjna.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

WYNIK POZYTYWNY: 1. Kolor linii w oknie testowym T jest tak samo intensywny jak kolor linii w oknie testowym C. 2. Kolor linii w oknie testowym T jest bardziej intensywny od koloru linii w oknie testowym C. Oznacza to, że owulacja nastąpi najprawdopodobniej za 24-36 godzin.
WYNIK NEGATYWNY: 1. Kolor linii w oknie testowym T jest mniej intensywny od koloru linii w oknie testowym C. 2. Jeśli nie pojawi się linia w oknie testowym T. Oznacza to, że skok LH nie został wykryty i codzienne testy należy kontynuować.
WYNIK NIEWAŻNY: Wynik uznajemy za nieważny jeśli w ciągu 5 minut: 1. Pojawi się linia tylko w oknie testowym T i nie pojawi się w oknie kontrolnym C. 2. Nie pojawi się żadna linia w oknie testowym T oraz w oknie kontrolnym C. 

PRODUCENT

Diagnosis Sp. z o.o. Polska

© Copyright 2005 Rovers | info@babystart.pl | polityka prywatności | zastrzeżenia prawne | Zapraszamy
Babystart Babystart