Babystart Niepłodność męska Produkty Babystart Niepłodność męska Niepłodność żeńska
Produkty Aktualności Zapraszamy! Kontakt
Powrót do strony głównej Aktualności Aktualności

powrót do katalogu produktów

Niepłodność męska

Testy owulacyjne i ciążowe

BoboTEST - test ciążowy dla kobiet

BoboPLAN - test owulacyjny dla kobiet

ZASADA DZIAŁANIA

Test owulacyjny Bobo Plan jest przeznaczony do samodzielnego wykonania w domu. Jest szybkim, prostym badaniem immunologicznym w formie testu do jakościowego wykrywania skoków hormonu LH w moczu, informującym o prawdopodobieństwie wystąpienia owulacji w ciągu najbliższych 24-36 godzin. Dokładność niemal do 100%.

KIEDY WYKONYWAĆ TEST

Nie poleca się pobierania do badania pierwszego porannego moczu, ponieważ ma on dużą gęstość i może dawać nieprawidłowy wynik pozytywny. Każda inna pora dnia jest odpowiednia. Dla uzyskania najlepszych wyników, należy starać się pobierać próbki moczu mniej więcej o tej samej porze dnia. Na około 2 godziny przed wykonaniem testu należy ograniczyć spożycie płynów

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Tester strumieniowy (opakowanie 1 szt.), ulotka informacyjna.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

CIĄŻA: Pojawiają się dwie różowe kreski. Jedna kreska powinna znajdować się w okienku kontrolnym (C) a druga w okienku testowym (T). Nie muszą być one identyczne. Jedna kreska może być jaśniejsza od drugiej.
BRAK CIĄŻY: W okienku kontrolnym (C) widoczna jest jedna kolorowa kreska, a w okienku testowym (T) nie pojawiła się żadna kreska. WYNIK NIEWAŻNY: Wynik jest nieważny, jeśli w okienku kontrolnym (C) nie pojawi się kolorowa kreska, nawet jeśli taka kreska pojawi się w okienku testowym (T). Należy powtórzyć procedurę przy użyciu nowego patyczka kontrolnego.

PRODUCENT

Diagnosis Sp. z o.o. Polska

© Copyright 2005 Rovers | info@babystart.pl | polityka prywatności | zastrzeżenia prawne | Zapraszamy
Babystart Babystart