Program BABYSTART
Babystart Niepłodność męska Produkty Babystart Niepłodność męska Niepłodność żeńska
Niepłodność męska Gdzie kupić Zapraszamy! Kontakt
Powrót do strony głównej Ciąża i Karmienie Niepłodność męska
| Planowanie | Pierwsze kroki... | Kiedy ciąża nie nadchodzi... | Niepłodność męska

Pierwsze kroki

BadaniaNiewiele par doczekuje się ciąży po pierwszej próbie. Nawet jeśli wszystko jest w zupełnym porządku, każdego miesiąca istnieje tylko 20-25% szansy na zapłodnienie. Jednak zdrowi partnerzy w wieku powyżej 35 roku życia muszą liczyć się z tym, że ich szanse spadają do poziomu 15%. Jeżeli para próbuje przez pewien czas bezskutecznie uzyskać ciążę, być może niezbędne będą badania diagnostyczne. Jednakże mając na uwadze powyższe dane, nie ma powodu niepokoić się zbyt szybko. Można w pierwszej kolejności skoncentrować się na jakości swojego życia, bo ma ona kolosalne znaczenie dla problemu prokreacji.

Należy zastanowić się nad rozpoczęciem lub kontynuowaniem terapii stosując suplementy diety wspomagające zdrowie prokreacyjne. Preparaty OLIGOBS® dla kobiet oraz suplement PROXEED® PLUS dla mężczyzn powinny istotnie wspomóc niektóre procesy zachodzące w naszym organizmie i związane z płodnością.

Istnieje także możliwość posłużenia się testem owulacyjnym celem lepszego planowania współżycia. BABYSTART™ proponuje dwa rodzaje testów owulacyjnych o wysokiej skuteczności. Należy pamiętać, że właściwy timing w znacznym stopniu oznacza również skuteczne współżycie.

Jeśli partnerzy są wieku powyżej 30-35 lat i po półrocznym okresie starań nie doczekali się ciąży, warto bliżej zainteresować się diagnostyką przyczyn. Można ocenić poziom swojej płodności przy pomocy testów FertilCheck. W oparciu o wyniki można będzie zdecydować, czy warto bez niepokoju dalej próbować aż do okresu 12 miesięcy. Po tym czasie jednak właściwe byłoby skonsultowanie się z lekarzem.

Top

Produkty BABYSTART™ zgodnie z nazwą stanowią wsparcie dla partnerów planujących posiadanie dziecka.

Program Babystart™ to praktyczne informacje związane z tematyką płodności, dodatkowo uzupełnione wskazówkami dotyczącymi produktów BABYSTART™.

Naszą misją jest oferowanie innowacyjnych produktów wspomagających pary, które chcą zostać rodziną.

© Copyright 2005 Rovers | info@babystart.pl | polityka prywatności | zastrzeżenia prawne | Zapraszamy
Babystart Babystart