Program BABYSTART
Babystart Niepłodność męska Produkty Babystart Niepłodność męska Niepłodność żeńska
Niepłodność męska Gdzie kupić Zapraszamy! Kontakt
Powrót do strony głównej Aktualności Niepłodność męska
| Przyczyny niepłodności męskiej | Analiza nasienia | Profilaktyka/leczenie | Suplement Proxeed® Plus | Niepłodność męska

Suplement PROXEED® PLUS

RodzinaPrzy ubogim spektrum możliwości poprawy jakości nasienia działanie naturalnych i bezpiecznych substancji takich, jak Acetyl L-karnityna i L-karnityna może stanowić dobre rozwiązanie w profilaktyce i terapii niepłodności męskiej. PROXEED® PLUS został opracowany przez naukowców z Harvard University po przeprowadzeniu wielu badań klinicznych. Zostały one oparte na wynikach ekspertyz naukowych potwierdzających korzystny wpływ wymienionych substancji na metabolizm, rozwój i funkcje nasienia. Zawiera specjalny zestaw substancji, ukierunkowany na problemy związane z reprodukcją.

PROXEED® PLUS wspomaga inicjację działań prowadzących do korzystnych zmian w organizmie o charakterze ogólnym i mających również istotny wpływ na płodność : stosowanie odpowiedniej diety, zwiększenie aktywności fizycznej, eliminacja nałogów, redukcja stresu, unikanie gorących kąpieli itp. Dostarcza odpowiednich substratów metabolicznych komórkom odpowiedzialnym za produkcję plemników.

PROXEED® PLUS zalecany jest przede wszystkim dla mężczyzn, u których potwierdzona została słaba jakość nasienia, natomiast w ramach programu BABYSTART™ rekomendowany jest parom planującym ciążę. Aktywne czynniki zawarte w PROXEED® PLUS przyczyniają się do poprawy jakości nasienia w zakresie liczebności plemników (ilość plemników w próbce ejakulatu – norma wg WHO > 40 mln), koncentracji (ilość plemników w 1 ml ejakulatu – norma wg WHO > 20 mln), ich ruchliwości i szybkości oraz morfologii.

Top

Suplement diety dla mężczyzn
Preparat PROXEED® PLUS

Preparat PROXEED

PROXEED® PLUS dostępny jest w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie lub soku. Powinien być przyjmowany dwa razy dziennie po 1 saszetce. Okres powstawania i dojrzewania plemników wynosi ok. 2.5 miesiąca, a następnie kolejne 30 dni to czas ich przygotowania do stadium umożliwiającego zapłodnienie komórki jajowej. Zaleca się zatem przyjmowanie PROXEED® PLUS nieprzerwanie przez 3.5 miesiąca, nawet do 6 miesięcy, jeśli będzie to konieczne. Jest to czas niezbędny do stwierdzenia jakichkolwiek zmian jakości nasienia.

© Copyright 2005 Rovers | info@babystart.pl | polityka prywatności | zastrzeżenia prawne | Zapraszamy
Babystart Babystart