Babystart Niepłodność męska Produkty Babystart Niepłodność męska Niepłodność żeńska
Produkty Aktualności Zapraszamy! Kontakt
Powrót do strony głównej Aktualności Aktualności

powrót do katalogu produktów

Niepłodność męska

Suplementy diety dla mężczyzn

Proxeed Plus (2 x 30)

Proxeed Plus (2 x 30)

WSKAZANIA

PROXEED PLUS jest suplementem diety przeznaczonym do wspomagania płodności u mężczyzn, zawierającym składniki wpływające na optymalizację jakości nasienia. Aktywne składniki stymulują działanie kwasów tłuszczowych w organizmie mężczyzny stanowiących główne źródło energii dla powstających plemników. Ponadto korzystnie wpływają na proces tworzenia się komórek, ich rozwój i regenerację.

ZASTOSOWANIE

PROXEED PLUS jest preparatem odżywczym w formie proszku do rozpuszczenia w wodzie lub innym płynie. Powinien być przyjmowany dwa razy dziennie (rano i wieczorem) po 1 saszetce, najlepiej przez okres od 3,5 miesiąca celem uzyskania pierwszych rezultatów, aż do 6 miesięcy dla osiągnięcia optymalnego wyniku działania preparatu. W momencie udanego współżycia zakończonego ciążą dalsza terapia nie jest konieczna.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Opakowanie zawiera 30 saszetek.

SKŁADNIKI

L-karnityny, Acetyl-L-karnityna, fruktoza, witamina C, koenzym Q10, cynk, kwas foliowy, selen, witamina B12

ZASADA DZIAŁANIA/ ZALETY

Zalecany jest przede wszystkim dla mężczyzn, u których potwierdzona została słaba jakość nasienia, natomiast w ramach programu BABYSTART rekomendowany jest parom planującym ciążę. Aktywne czynniki przyczyniają się do poprawy jakości nasienia w zakresie liczebności plemników (ilość plemników w próbce -norma wg WHO > 40 mln), koncentracji (ilość plemników w 1 ml -norma wg WHO>20 mln), ich ruchliwości i szybkości.

PROXEED PLUS wspomaga inicjację działań prowadzących do korzystnych zmian w organizmie o charakterze ogólnym i mających również istotny wpływ na płodność: stosowanie odpowiedniej diety, zwiększenie aktywności fizycznej, eliminacja nałogów, redukcja stresu, unikanie gorących kąpieli itp. Dostarcza odpowiednich substratów metabolicznych komórkom odpowiedzialnym za produkcję plemników.

PRODUCENT

Sigma-Tau Włochy


Więcej informacji znajdziesz na www.proxeed.pl

© Copyright 2005 Rovers | info@babystart.pl | polityka prywatności | zastrzeżenia prawne | Zapraszamy
Babystart Babystart